BİZ KİMİZ ?

İş dünyamızda yer alan seçkin kurumlarımızca yakından bilindiği üzere 2005 yılından beri ileri düzeyde ihale danışmanlığı yapmaktayız.
 
Yapılan danışmanlık hizmetlerinin verimli ve başarılı sonuçları hem şirket ve kurumlarımız hem de Aktif İhale Danışmanlık adına mutluluk ve kıvanç vesilesi olmuş, geleceğe ait gelişim projelerimize ayrı bir ivme kazandırmıştır.
 
İşte bu nedenle, danışmanlığımıza daha kolay ulaşılmasını sağlamak ve yoğun talebe daha hızlı cevap verebilmek için bir web sitesi oluşturmayı elzem gördük.
 
Saygıdeğer üyelerim, oluşturduğumuz web sitesinin ana amacı sizlerin iş alanındaki ağır yükünü hafifletmek, işleri kolaylaştırmak ,zaman kaybını asgari düzeye indirmektir.
 
Danışmanlık kapsamımız çok geniş olacaktır. Öyleki ;  ihale öncesinden başlayan çalışmalarımız  ihale süreci ve sonrasına, (ihale alındıktan sonra da ihtiyaç duyulan makine ekipman ve malzemeleri en uygun fiyatlarla sağlama ile devam edecek) hiçbir sıkıntı ve engele izin verilmeksizin geniş alanda işlerin karlı ve başarılı şekilde bitirilmesine kadar aralıksız sürdürülecektir.
 
Her türlü önleme rağmen istek, eleştiri ve önerileriniz bizim için çok değerlidir. Doğrulara ulaşmada bize ışık tutacaktır.
 
Sayın üyelerimize saygıyla arz ederiz. Hep birlikte verimli ve başarılı günlere…
 
Aktif İhale Danışmanlık
Bugün 1.625 Kişi, 2 mart 2016'dan itibaren toplamda 1.799.465 Kişi Aktif İhale'yi ziyaret etti.
Şu an 28 Kişi sitemizi inceliyor.
0 532 050 73 18
www.aktifihale.com
2013 - 2019 © Tüm hakları saklıdır..