Gezinti Bağlantılarını AtlaAktif İhaleGizlilik Bildirimi

GİZLİLİK POLİTİKASI
 
Bu metin, www.aktifihale.com sitesinin gizlilik politikasıdır. Eğer site tarafından bu gizlilik politikasına aykırı bir uygulama gerçekleştirildiğini hissederseniz, lütfen bizimle temasa geçiniz.
www.aktifihale.com
EİHALE DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ
Adres: Öveçler 4. Cadde 153/22 DİKMEN/ANKARA
E-mail: info@aktifihale.com
Telefon: 0-312- 476 05 21
 
** BİLGİ TOPLAMA VE KULLANMA
www.aktifihale.com, sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar www.aktifihale.com  sitesinde toplanan tüm bilginin tek sahibidir. Sitede toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara satılamaz, kiralanamaz veya verilemez.
** KAYIT
Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim bilgileri (telefon,adres e-mail gibi) ile şirket bilgileri vermesi istenmektedir. Bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye profili belirlemede kullanılacaktır
** KULLANICI ADI VE ŞİFRE
Kullanıcının hesabına sadece ona ait kullanıcı adı ve şifresiyle erişilebilmek mümkün olacaktır. Bu Kullanıcı adı ve şifre sadece bir bilgisayarda kullanılabilir.
** TİCARİ BİLGİ YAYINLAMA
Kullanıcını siteye bıraktığı ticari talep, şirket haberi, ürün bilgileri vb bilgiler sitenin tüm kullanıcılarına açıktır. Bu alanlara kişisel bilgileri bırakma kararını verirken bu durum göz önüne alınmalıdır.
** BİLGİ PAYLAŞIMI
www.aktifihale.com kullanıcılarına herhangi bir hizmeti (ödeme altyapısı vb) üçüncü bir taraf aracılığıyla sunduğu takdirde o hizmetin gerçekleşmesi için gerekli bilgiler üçüncü tarafa iletilir. Söz konusu taraf, bu bilgiyi hizmetin gerçekleştirilmesi dışında bir amaçla kullanamaz.
** LİNKLER
Bu siteden başka sitelere linkler vardır. aktifihale.com, bu siteden link verilen diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.
** ÜYELİK VE REKLAM ÖDEMELERİ
Ödeme Formlarımızda kullanıcıdan bilgi istemekteyiz. Bu bölümlerde kullanıcı iletişim bilgilerini (isim, adres telefon gibi)  Bu bilgiler,müşteriden ödemeyi almak, üyeliğini aktif etmek ve fatura kesmek için kullanılacaktır. Eğer ödeme veya üyelikte sorun yaşanırsa bu bilgiler kullanıcı ile temasa geçmek için  kullanılacaktır.
** GÜVENLİK
Bu sitede yazılı olan hiç bir bilgi kısmen dahi olsa EİHALEDANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.'nin izni olmadan kopya edilemez, çoğaltılamaz, İnternet'te yayımlanamaz. Aksi takdirde hukuki yükümlülükleri gerektirir.
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
www.aktifihale.com EİHALEDANIŞMANLIK LTD. ŞTİ'nin Bir Hizmetidir.
www.aktifihale.com

Bugün 1.609 Kişi, 2 mart 2016'dan itibaren toplamda 1.799.449 Kişi Aktif İhale'yi ziyaret etti.
Şu an 13 Kişi sitemizi inceliyor.
0 532 050 73 18
www.aktifihale.com
2013 - 2019 © Tüm hakları saklıdır..