BAVUL CİNAYETİNİN SIR PERDESİ ARALANDI

Haberimiz günellenmiştir...

 

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Büyükçekmece'de bir valizin içerisinde kimliği belirsiz bir ceset bulunmuştu. Valizin içinde bulunan cesedin Iraklı işadamı Mevlid muhammed'e ait olduğu belirlendi.

 

Büyükçekmece' de bir valiz içinde bulunan cesedin kimliği belli oldu.

 

Polis, soruşturma kapsamında güvenlik kameralarını izledi. İşadamı öldürüldükten sonra lüks bir araçla bulunduğu yere bırakıldı belirlendi. 

 

İşadamını kaçıranların ailesini arayarak 1 milyon dolar fidye istedikleri öğrenildi.

 

Savcılık talimatıyla cesetten alınan DNA örnekleri ailesinden alınanlarla karşılaştırıldı. DNA örneklerinin örtüşmesiyle öldürülen kişinin Mevlid Muhammed olduğu kesinleşti.

 

Soruşturma devam ediyor. 

......................

 

Muhammed'in arkadaşı saldırganların elinden kaçmış


Iraklı A.M.S işimli işdamı polise giderek arkadaşıyla birlikte kaçırıldığını söyledi. Kendisin kaçmayı başardığını belirtti. Polis merkezinde ifadesi alınan işadamı şunları söyledi;

"İstanbul’da döviz bürosu açmayı düşünüyorduk. Bu nedenle bize yardımcı olacak kişilerle buluştuk. Ancak ikimizi kaçırdılar. Bizi gözlerimizi bağlayarak bir eve götürdüler. Burada bir anlık boşluktan faydalanıp kaçtım. Arkadaşım Mevlid Muhammed orada kaldı" dediği öğrenildi.


Kamera görüntülerini inceliyor
 

Asayiş ekipleri bölgede bulunan bütün güenlik kameralarını iclemeye aldı. Saldırganlardan birisinin kimliği tespit edildi. 3 kişi oldukları belirlendi. Yakalanmaları için çalışmalar sürerken firari kişilerin yabancı uyruklu oldukları açıklandı.

 

 

 

Okunma : 663
Bugün 301 Kişi, 2 mart 2016'dan itibaren toplamda 1.755.756 Kişi Aktif İhale'yi ziyaret etti.
Şu an 17 Kişi sitemizi inceliyor.
0 532 050 73 18
www.aktifihale.com
2013 - 2019 © Tüm hakları saklıdır..