Gezinti Bağlantılarını AtlaAktif İhaleKullanım Koşulları

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
 
1- Bu sözleşme www.aktifihale.com internet sitesi (aşağıda www.aktifihale.com olarak geçecektir) ile www.aktifihale.com'a abone olan kullanıcılar (aşağıda "Kullanıcı" olarak geçecektir) arasında geçerlidir.

2- .EİHALE DANIŞMANLIK TİC.LTD. ŞTİ("www.aktifihale.com") daha önceden haber vermeden bu koşulları değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Herhangi bir değişiklik, anında etkin olacaktır ve sizin sürekli kullanımınız bütün koşulları okuduğunuz ve bütünüyle kabul ettiğinize dahil bir anlaşma teşkil edecektir.

3- Kullanıcının da bildiği gibi, bu Sitedeki verilerin kullanımı doğru düşünüp karar verme yetisi ve analizi gerektirir ve Kullanıcı www.aktifihale.com'a böyle bir yetiye sahip olduğunu garanti eder ve sunar.

4- Kullanıcı, abone kayıt formunda girdiği bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmiş sayılır.

5- Aksi belirtilmedikçe, bu Sitede gördüğünüz yada okuduğunuz her şeyin telif haklarının saklı olduğunu varsaymalısınız. Aynı zamanda bütün bilgi, metin ve görsel imgeler, yazılım, ürünler ve hizmetler içinden kullanılabilir veya elde edilebilir. Bu koşullar içinde açıkça verilmemiş hakların tümü ve herhangi biri tarafından saklıdır. Hiçbir şekilde değiştirme, yayınlama, iletme, görüntüleme, aktarıma veya satışa katılma, türemiş çalışmalar yapma yada herhangi bir şekilde herhangi içeriği bütünüyle yada kısmen kullanma haklarına sahip değilsiniz. Aksi belirtilmediği sürece telif hakkı sahibi ve www.aktifihale.com'un yazılı izni olmaksızın yüklenmiş malzemenin kopyalanması, yeniden dağıtılması, yeniden iletilmesi, yayınlanması ve başkalarınca kullanılması yasaktır. Telif hakkı saklı malzemeyi yüklemekle mülkiyet haklarından herhangi birini elde edemeyeceğinizi onaylıyorsunuz.

6- Bu web sitesi www.aktifihale.com haricindeki gruplar tarafından kontrol edilen diğer web sitelere bağlantılar (linkler) içerir. Bu sitelere www.aktifihale.com'un içindeki linklerle erişilse bile, www.aktifihale.com bu gibi diğer sitelerin kullanımından sorumlu değildir. www.aktifihale.com bu web siteleri kontrol etmez ve hiçbir sorumluluk, yükümlülük taşımaz. Diğer web sitelerinin kullanımı hakkındaki sorularınızı her biri kendisinin olan web site sahibine yöneltilmesi gerekmektedir.

7- Kullanıcı bilmelidir ki, bu sitede yer alan bilgiler www.aktifihale.com adına tescilli ve gizli bilgiler olabilir. Bu sözleşmenin amaçları dışında üçüncü kişilere, doğrudan yada dolaylı olarak, açıklanmayacaktır.

8- Ticari unvan, ticari marka, imalatçı reklamı yada diğer konularla ilgili olarak üçüncü bir tarafın her hangi bir ürünü, işlemi, yayını yada hizmetine referans olarak www.aktifihale.com tarafından onaylanmış yada önerilmiş olduğu gösterilemez yada ima edilemez.

9- www.aktifihale.com'un kapsadığı bilgiler üzerinde yapılan herhangi bir işlem veya alınan bir karar için www.aktifihale.com herhangi bir kullanıcıya yada herhangi bir bireye karşı sorumlu olmayacaktır. www.aktifihale.com tarafından sağlanmış ve erişilmiş bütün bilgi ve hizmetler olduğu gibi sunulmaktadır ve bu bilgiler hakkındaki garanti ve gösterimleri www.aktifihale.com üzerine almamaktadır. www.aktifihale.com içeriğindeki hizmet ve bilgilerin rahatsız etmeyeceğini yada hatasız, daha doğrusu, bilgi, yazılım yada sistemler tarafından erişilebilen malzemelerin virüslerden yada zararlı bileşenlerden arındırılmış olduğunu garanti edemez. www.aktifihale.com'dan aldığınız ve gönderdiğiniz herhangibirşey için sahip olduğunuz mülkiyet haklarının sözle yada gerçek ihlalinde www.aktifihale.com'a karşı hiçbir taahhüt altına girmeyeceksiniz. www.aktifihale.com yoluyla alınan ticari teklifler, www.aktifihale.com tarafından garanti edilmez.

10- Kullanıcı olarak aşağıdaki kuralları kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki kuralların herhangi birinin ihlali durumunda otomatik olarak bu koşulların malzeme ihlali olarak düşünülecek ve www.aktifihale.com'a herhangi/tüm erişim hakkı kaybedilecektir.
Yerel, eyalet, ulusal yada uluslararası kanunların ihlalinde www.aktifihale.com'un kullanımı; Herhangi bir kişiye veya varlığa yapılan kanunsuz, zararlı, geçersiz, tehdit edici, tahkir edici iş teklifleri, bilgi, veri, metin, dosya, link, sohbet, iletişim durumlarında www.aktifihale.com tek yetkisi ile karar verecektir; kayıt formuna yanlış bilgi vermek yada başkasını temsil etmek; kaba konuşmalar, rahat vermemek, yada başka türlü, başkalarına zarar verme; tasdik edilmemiş reklam, destekleyici malzeme, yada tasdik edilmemiş diğer türden ricaları, "junk mail," "spam," "chainletters," sınırlama olmadan kapsayan yada maillerin talep edilmemiş yığın dağıtımı; anketler yollamak, müsabakalar, pramit projeleri; başkalarını entellektüel mülkiyet hakların çiğneyen malzeme yollamak; virus dağıtmak, diğer bilgisayarların çalışmalarını zedeleyecek bozuk dosyalar yada herhangi benzer yazılım yada dosyalar gönderme; diğer kullanıcıların www.aktifihale.com'a erişmelerini engelleyici bağlamak; www.aktifihale.com'un kabul etmediği şekilde davranma ve haraket etme.

11- Kullanıcılar siteyi yasalara karşı gelmek için bilgileri kötü niyetle yada kendi veya bir başkası adına başkaların malını kullanmamayı ve diğerlerin güvenliğini, işini yada iş rekabetini tehdit edecek yada tehlikeye sokacak yada lekeleyecek, yaralayıcı ilanlar göndermemeyi kabul ederler.

12- www.aktifihale.com kullanıcılarının koşulları ihlal etmeleri sonucunda ortaya çıkabilecek durumlarda www.aktifihale.com'a, bağlı çalışanlara, yöneticilere, sahiplere, acentalara verilebilecek zararları, maliyetleri ve masrafları (avukat ücreti de dahil) kabul edecektir.
13- İşbu koşulların ve şartların her hangi bir şekilde ihlali durumunda www.aktifihale.com bir abonenin üyeliğini haber vermeksizin derhal sona erdirebilir.

14- Koşulları kapsayan Sözleşme, www.aktifihale.com ile kullanıcı arasındaki bütün anlaşma ve anlayışı kapsıyor. Ayrıca, kullanıcı bu Koşullar içinde açıkça ileri sürülmemiş herhangi garanti ve temsil yetkilerine güvenmediğini kabul etmiştir.

15- Bu Site, ve işbu şart ve koşullar, yerel hukukun izin verdiği ölçüde ve kanunlar ihtilafı sonucunu doğurmaksızın Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve mevzuatına göre yorumlanacak ve geçerli olacaktır. Bu Şart ve Koşullar sebebiyle doğan ihtilafların çözümünde Mahkemeler ve icra daireleri yetkili olacaktır.

16- www.aktifihale.com, herhangi bir anda bu metni güncelleyerek bu Şartları gözden geçirebilir. O an geçerli olan Şartları incelemek için zaman zaman bu sayfayı ziyaret etmeniz gerekir, çünkü bu Şartlar sizi bağlamaktadır. Bu sözleşme 16(onaltı) maddeden ibaret olup her iki tarafı da bağlayıcı niteliktedir.
 
Bu sitede yazılı olan hiç bir bilgi kısmen dahi olsa EİHALE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. 'nin izni olmadan kopya edilemez, çoğaltılamaz, İnternet'te yayımlanamaz.

Aksi takdirde hukuki yükümlülükleri gerektirir.
 
Tüm Hakları Saklıdır.
 
www.aktifihale.com EİHALE DANIŞMANLIK Ltd. Şti.'nin Bir Hizmetidir.
www.aktifihale.com
 
Bu sözleşme 16 maddeden ibaret olup her iki tarafı da bağlayıcıdır.
 

Bugün 1.610 Kişi, 2 mart 2016'dan itibaren toplamda 1.799.450 Kişi Aktif İhale'yi ziyaret etti.
Şu an 14 Kişi sitemizi inceliyor.
0 532 050 73 18
www.aktifihale.com
2013 - 2019 © Tüm hakları saklıdır..